Bezpieczeństwo i inne pytania

Pytania, które powinieneś zadać na początku…

Czy to jest bezpieczne?

Każda inwestycja w instrumenty finansowe niesie ryzyko. Wszystko, co wynosi nasz kapitał powyżej inflacji, podlega fluktuacjom i zmianom kursu. Tak jak np. giełda. Pierwsze dwa poziomy (praca w systemie Cashback) są całkowicie bezpieczne. Aby zarabiać więcej podejmujesz ryzyko. To naturalne, kto nie ryzukuje nie pije szampana…

Natomiast nie podejmujemy pochopnych decyzji. Opieramy się na wspólnie wypracowanej wiedzy…

Staramy się zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszych działań. Wszystkie nasze operacje są legalne. Stosuj się do zasad podanych » tutaj «

Uwaga!

BONUS NA START: 55 PLN od ekipy na przetestowanie systemu!
Część od razu możesz wydać w sklepie za rogiem.

Wiedza i rozwój 

Nigdy nie kładziemy na szali całego kapitału. Nasze inwestycje zwyżkują lub zniżkują. Ale w dłuższej skali każdy z nas, stosując się do zasad i wspólnych przemyśleń członków grupy wyprowadza spory zysk.

Grupa dba o interes wspólny, posiada bazę wiedzy, ale szczególnie na początku zalecamy ostrożność. Nawet naśladowanie ruchów doświadczonych, międzynarodowych graczy może być złudne. Ty jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje. Będą wzloty i satysfakcja ale będą i upadki. Bo się uczysz. Bądź więc rozsądny i czujny!

Wiedza i rozsądek inwestowania to podstawa.

Inne pytania

Ile potrwa, zanim się wzbogacę?

Przede wszystkim musisz zmienić nastawienie do pieniądza, pracy i szeregu opinii, które Cię ograniczają. Musisz zmienić nawyki. Na przykład żeby inwestować, trzeba umieć odkładać swoją nagrodę. Cierpliwość i roztropność przed konsumpcją i wydawaniem. Czy Twoje marzenia mogą poczekać?

Na operacjach finansowych nasza grupa w ciągu tego roku zarobi kilkaset tysięcy.
Ale uczymy się, śledzimy notowania, mamy pokorę i cierpliwość. Tak, na wycieczkę w Andy swoim VW oldtimerem pojedziesz najwcześniej za rok. Nie będziesz milionerem za miesiąc.

Na początku zalecamy zrównoważony portfel a przede wszystkim szereg narzędzi, które zawsze dają niewielki ale stały i bezpieczny poziom zwrotu, na przykład kartę, aplikację Cashback programu MyWorld (2-5% na konto bankowe z zakupów własnych) oraz stowarzyszonych z nami osób.

Jaki jest poziom zwrotu?

To nie jest dobre pytanie na tym poziomie znajomości, bo nie chcemy obiecywać gruszek na wierzbie. Poznajemy się dopiero… Ale rozumiemy, że chcesz wiedzieć czy warto.

Warto z dwóch powodów:

1. możesz zacząć praktycznie od zera: z samego cashbacku odłożysz w ciągu roku nawet bez własnego wkładu 1000 – 3000 PLN na swoje wakacje świąteczne zakupy w grudniu. To taka 13-ta wypłata!

2. jeśli zdecydujesz się na wkład inwestycyjny: każde 100 EUR zapłaci od 5% do kilkunastu % a w przypadku kryptowalut dużo więcej. Będziesz sam tym zarządzał, bo to Twoje środki.

To jest bardzo dużo. wiesz ile odbierzesz po roku z banku, deponując 100PLN? 102PLN. Więcej o klasycznych instrumentach finansowym i stopie zwrotu poczytasz – TUTAJ

 

Ile na początku należy zainwestować?

To zależy jakiego poziomu zwrotu się spodziewasz i ile chcesz poświęcić na to czasu. Nasza grupa nazywa się „GoFree Trzy Kroki do Wolności” bo to jakby 3 poziomy wtajemniczenia.

Oszczędzaj, zarabiaj, bogać się!

01. Oszczędzaj

Na poziomie 1 „OSZCZĘDZAJ” nie ma inwestycji. Należy się zarejestrować.

Rejestracja jest bezpłatna – TUTAJ
Grupa wsparcia na Facebooku – TUTAJ

Inwestycji tu nie ma, poziom zysków od 2-5% z każdych zakupów. Zarabiasz dzięki Apce Cashback (jest bezpłatna). W ciągu roku daje to od 1000 – 3000 PLN na czysto.

02. Zarabiaj

Na poziomie 2 „ZARABIAJ” założenie biznesu wynosi 450 PLN. Należy się zarejestrować.

Rejestracja jest bezpłatna – TUTAJ
Grupa wsparcia na Facebooku – TUTAJ

Musisz zadbać o zebranie zespołu osób, które robią to co Ty, ale korzyści czerpiecie również z zakupów innych osób, volumen jest większy bo z tego rozwiązania korzysta kilkanaście milionów ludzi na świecie w 56 krajach. Tak, to międzynarodowy biznes, są poziomy kariery, które dają kolejne gratyfikacje finansowe. W zależności od wielkości grupy jaką stworzysz zarobki to 1.600 – 31.000 PLN / m-c.

03. Bogać się

Na poziomie 3 „BOGAĆ SIĘ” minimalny wkład wynosi od 450 zł i będą potrzebne też większe środki, ponieważ inwestycją są tu na przykład kryptowaluty, złoto lub chmury inwestycyjne. Wykorzystaj tylko takie środki własne, których utrata nie spowoduje pogorszenia domowego budżetu, standardu życia lub kłopotów finansowych.

Należy się zarejestrować w obu systemach powyżej i dołączyć do naszej GRUPY WSPARCIA po akceptacji ADMINA – TUTAJ

Uwaga!

BONUS NA START: 55 PLN od ekipy na przetestowanie systemu!
Część od razu możesz wydać w sklepie za rogiem.