Poznaj mnie 

Cieszę się, że pokazałem Ci sposób, który oderwie Cię od ziemi. Rakieta startuje codziennie! Nie musisz zaczynać jak ja. Setki spędzonych godzin na wyszukiwaniu informacji, popełnianiu błędów, wyciąganiu wniosków. Stworzyłem społeczność, której drogę definiuje moje życiowe motto: „Oszczędzaj, rozwijaj i bogać się.”

Dziś zapraszam do wykonania pierwszego kroku: nauki oszczędzania i użycia gotowego narzędzia, które  pozwala zdobyć Twoje pierwsze środki. Otrzymasz BONUS: wyślę Ci pieniądze, które będziesz mógł wykorzystać w sklepie za rogiem by przetestować, jak to działa bez żadnego ryzyka.

Moja historia

Jeśli chodzi o mnie: od dzieciństwa jak i u większości pieniądze zawsze były głównym ogranicznikiem marzeń. Ich ilość definiowała to, na co można było sobie pozwolić. Już od samego początku zastanawiałem się skąd mieć ich więcej.

Pierwszy biznes wymyśliłem w wieku kilkunastu lat. Dalej było klasycznie: ukończenie studiów i tytuł inżyniera. Skończyłem finalnie w dużej korporacji. Rodzina, kredyt hipoteczny na 30 lat.

Mówią się o takim życiu –  sukces. Ja czułem, że coś jest nie tak. Ogromny stres i odpowiedzialność, oraz dyspozycyjność w niemal każdym momencie trawiły mnie od środka. Jednak nie widziałem wyjścia.

Wiedza i doświadczenie

Pewnego dnia trafiłem na spotkanie, event, gdzie zobaczyłem ludzi zmartwionych, podobnych sobie. Ale takiej energii do życia nie widziałem nigdy wcześniej. Zapaliła się we mnie NADZIEJA.

Uwierzyłem, że istnieje na horyzoncie coś, o czym większość nie ma pojęcia. I udało się! Trwało to dwa lata. Trudne ale bezcenne w zakresie doświadczeń.

NIEZALEŻNOŚĆ. Samodzielne zarządzanie czasem. WOLNOŚĆ. Znaczy to dla mnie: być z kim chce, być gdzie chce i ile chce.

Postanowiłem nie trzymać w tajemnicy tych info i dziś dzielę się nimi z Tobą.